INTENCJE   MSZALNE 

22.05.2017   -   28.05.2017

 

Poniedziałek  -  22.05.2017

Godz. 07.00  -  + Janina  Tęcza  -  do  chrzestnicy  Ewy

Godz.  16.30 (Wasile)  - + Bogusława  Winderlich.

Godz.  18.00  -  + Władysław  Kubasiewicz – od  rodziny  Jakubczyk  i  Stolarski

Wtorek  -  23.05.2017

Godz..  07.00  -  + Janina  Tęcza  -  od  córki  Krystyny  z  rodziną

Godz.  16.30 (Wasile)  - O  zdrowie  i  błogosławieństwo  Boże  o  opiekę  Matki 

             Bożej  dla  Sióstr  Różańcowych  i  ich  rodzin  z  róży  Józefy  Górecznej.

Godz.  18.00  -  + Stanisław  Dziechciarz  -  od  Ireny  Sobiło  z  Zarzecza.

Środa  -   24.05.2017   -  wspomnienie  NMP  Wspomożycielki  Wiernych 

Godz.  07.00  -  + Janina  tęcza  -  od  rodziny  Sarzyniak  z  rodziną

Godz.  16.00 (Wasile) -  + O  Urodzaje 

Godz.  18.00  -  + Helena  Siembida  -  od  Ireny  Sobiło  z  Zarzecza

Czwartek  -  25.05.2017 

Godz.  07.00  -  + Franciszek  Pokój (12 rocznica) ;  + Józef  Cichoń ;

                             + Katarzyna  Szabat  i  zmarłych  z  rodziny

Godz.  16.30 (Wasile) - +Pelagia  i  Jan  Nalepa

Godz.  18.00  -  + Piotr (12  rocznica)  i  Agnieszka  Powęska.

Piątek  -  26.05.2017  -  wspomnienie  Świętego  Filipa   Nereusza

Godz.  07.00  -  O  zdrowie  i  błogosławieństwo  Boże  o  opiekę  Matki  Bożej

             Dla  Sióstr  Różańcowych  i  ich  rodzin  z  Róży  Krystyny  Paserk

Godz.  16.30 (Wasile)  - + Leon  i  Leonia  Dziechciarz  -  w  dniu  Matki

Godz.  18.00  -  + + Julia  i  Józef  Domaradzki;  + Krystyna  Oleksak

Sobota  -  27.05.2017

Godz.  07.00  -  + Janina  Tęcza  -  od  chrześniaka  Jana

Godz.  16.30 (Wasile)  -  + Leokadia  Wołoszyn  -  od  siostry  Stanisławy

Godz.  18.00  -  + Włodzimierz  Ryczko  ( 1  rocznica  śmierci )

Niedziela   -  UROCZYSTOŚĆ  WNIEBOWSTĄPIENIA  Pańskiego

Godz.  07.30  -  + Albina (13  rocznica)  +  Tadeusz, Kazimierz  Tęcza  i  zmarłych 

             Z  rodziny  Tęcza  i  Hodor.

Godz.  09.00 (Nalepy)  -  + Jan  Oleksak  (16  rocznica)  i  zmarłych  z  rodziny

Godz.  09.30  (Wasile)  -  + Barbara,  Leon,  Józef  Herdzik 

Godz.  10.00  (Szyperki)  -  +  Jan  i  Janina  Piekut  ;  + Czesław  Siembida,                       

Godz.  11.00  -  O  szczęśliwe  zdanie  egzaminów  i  mądrość  życiową  dla Sandry

Godz.  17.00  -  + Zdzisław  Czuryszkiewicz  (10  r  zmarłych  z  r ocz.)  iodziny.