OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  -  ROK  A  -  16.07.2017

1.     Dzisiaj  -  III  Niedziela  Miesiąca  -  odpust  w  Bielinach  (Matki  Bożej  Szkaplerznej)  -  wieczorowa  Msza  Święta  -  godz.  16.00

2.    Wtorek  -  nowenna  do  Świętego  Antoniego

3.    Środa  -  godz.  17.00  -  wystawienie  Najświętszego  Sakramentu  -  Koronka  do  Miłosierdzia  Bożego  -  prywatna  adoracja  -  nowenna  do  Matki  Bożej  i  Msza  Święta.

4.    Czwartek  -  wspomnienie  błogosławionego  Czesława  -  kapłana.

5.    Sobota  -  Święto  Świętej  Marii  Magdaleny  -  odpust  w  Kurzynie.  Suma  odpustowa  w  Kurzynie  -  godz.  11.00.

6.  Niedziela  -  XVI  Niedziela  Zwykła

7.    Przypominamy  o  zapisach  na  XXXIV  pieszą  pielgrzymkę  ze  Stalowej  Woli  na  Jasną  Górę  w  dniach  04.08 – 12.08.2017.  Zapisywać  się  można  do  dnia  28  lipca  w  parafii.

8.    „Bóg  zapłać”  za  sprzątanie  kościoła  i  za  ofiary  składane  na  potrzeby  kościoła.

9.    Na  stoliku  za  ławkami  czasopisma .  Zachęcamy  do  czytania  i  pogłębiania  swojej  wiary.  Dzisiaj  w  „Gościu  Niedzielnym”  --  pełny  tekst  przemówienia  prezydenta  USA  w  Warszawie,  oraz  o  tym,  że  uczeni  po  raz  kolejny  przebadali  Całun  Turyński  i  w  swoim  sprawozdaniu  napisali,  że  „ Całun  Turyński   opowiada  straszliwą  historię”