OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  -  ROK  A  -  21.05.2017

1.       Niedziela  -  VI  Niedziela   Wielkanocna  -  III   Niedziela   Miesiąca  -  Nabożeństwo  Majowe  i  Msza  Święta  -  godz.  16.00.

2.     Poniedziałek,  wtorek  i  środa  -    Dni  Krzyżowe  -  dni  modlitw  o  urodzaje.  Procesja  błagalna  z  litanią  do  Wszystkich  Świętych.

3.     Wtorek  -  nowenna  do  Świętego  Antoniego.

4.     Środa  -  Wspomnienie  NMP  Wspomożycielki  Wiernych  -  godz.  17.00  -  wystawienie  Najświętszego  Sakramentu  -  Koronka  do  Miłosierdzia  Bożego  -  prywatna  adoracja  -  nowenna  do  Matki  Bożej  -  nabożeństwo  majowe  i  Msza  Święta.

5.     Piątek  -  wspomnienie  Świętego  Filipa  Nereusza    -   Dzień  Matki  -  modlimy  się  o  zdrowie  i  błogosławieństwo  Boże  dla  matek  żyjącycz  a  o  wieczną  radość  dla  zmarłych   -   początek  nowenny  przed  Uroczystością  Zesłania  Ducha  Świętego.

6.     Codziennie  Msza  Święta  i  nabożeństwo  majowe   -   godz.  18.00.;  Mostki – Wasile  -  godz.  16.30  Środa  -  godz.  16.00.      Serdecznie  zapraszamy.

7.     Niedziela  -  VII  Niedziela  Wielkanocna  -  ostatnia  niedziela  miesiąca  -  UROCZYSTOŚĆ  WNIEBOWSTĄPIENIA  PAŃSKIEGO.

8.     „Bóg  zapłać”  za  sprzątanie  kościoła  i  za  ofiary  składane  na  potrzeby  kościoła.

9.     Na  stoliku  za  ławkami  czasopisma.  Zachęcamy  do  czytania  i  do  pogłębiania  swej  wiary