VI NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 17 II 2019

1.  Dzisiaj VI Niedziela zwykła – III Niedziela miesiąca – składka na potrzeby kościoła.

2.   Wtorek – nowenna do Świętego Antoniego

3. Środa – godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu – Koronka do Miłosierdzia Bożego – prywatna adoracja – nowenna do Matki Bożej – Msza Święta.

4.   Piątek – Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

5.   Sobota – wspomnienie Świętego Polikarpa.

6.   Niedziela – VII Niedziela zwykła – ostatnia niedziela lutego.

7.   „Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary składane na potrzeby kościoła.

8.  Na stoliku za ławkami czasopisma zachęcamy do czytania i pogłębiania swojej wiary i wiedzy religijnej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” – o modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć i przez którą Bóg rozmnaża nasz czas.  Ponadto w „Gościu” – „jak się uczy cudze dzieci”, czyli o blaskach i cieniach pracy nauczycieli w Polsce; W najnowszym „Małym Gościu” – bezpłatny dodatek – kalendarz na Wielki Post , który pomoże dobrze wykorzystać ten czas;  Są jeszcze inne czasopisma:  „Niedziela”; „Miłujcie się” – dla młodzieży i nie tylko;  „Promyczek dobra” – dla małych dzieci .

9.  Dekanalne Centrum Pomocy Rodzinie Dekanatu Ulanów zaprasza na coroczne spotkanie Małżeństw, szczególnie tych, które obchodzą w tym roku swoje okrągłe jubileusze, w kościele parafialnym w Ulanowie 3 marca 2019 r. – początek – godz. 12.30. W planie spotkania: Msza Święta, uroczyste odnowienie ślubów małżeńskich i specjalne błogosławieństwo. Po Mszy Świętej przenosimy się na salę bankietową P. Walickiego na Wólkę Tanewską, tam będzie obiad i poczęstunek, konferencja dla Małżeństw i zabawa taneczna z DJ do godz. 21.00.