XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK B – 23.09.2018

1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła – czwarta niedziela miesiąca. Wieczorowa Msza Święta – godz. 16.00.

2.  Wtorek nowenna do Świętego Antoniego.

3. Środa – Godz. 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu – Koronka do Miłosierdzia Bożego – prywatna adoracja – godz. 17.45 – nowenna do Matki Bożej i Msza Święta.

4.  Czwartek wspomnienie Świętego Wincentego a Paulo.

5.  Piątek wspomnienie świętego Wacława .

6. Sobota – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Święty Michał Archanioł jest patronem naszej kaplicy cmentarnej. Uroczysta Msza Święta w kaplicy cmentarnej – godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą do kaplicy cmentarnej, by zyskać odpust zupełny i ofiarować go za naszych zmarłych. W kościele parafialnym wieczorowej Mszy Świętej już nie będzie.

7.  Niedziela – XXVI Niedziela zwykła ostatnia niedziela miesiąca.

8.  Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i za ofiary składane na potrzeby kościoła.

9.  Na stoliku za ławkami czasopisma Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” – o tym, dlaczego koniecznie trzeba modlić się za kapłanów oraz obrazek z tekstem modlitwy za księży. Ponadto w „Gościu” o peregrynacji relikwii Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus po Afryce  oraz w trosce o dzieci – ile snu potrzebują i jak poważne mogą być skutki ich niewyspania?  Natomiast w „Małym Gościu” – bezpłatny dodatek – kolorowy silikonowy różaniec na rękę; 160 lat po objawieniach Matki Bożej z Lourdes – historia krok po kroku; oraz plakat ze Słowem Bożym, które warto codziennie sobie przypominać.