OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  -  ROK  A  -  24.09.2017

1.     Dzisiaj   -   ostatnia  niedziela   miesiąca  -  XXV  Niedziela  Zwykła  -  wieczorowa   Msza  Święta  -  godz.  17.00.

2.     Poniedziałek  -  wspomnienie  błogosławionego  Władysława  z Gielniowa.

3.    Wtorek  -  nowenna  do  Świętego  Antoniego.

4.    Środa  -  wspomnienie  Świętego  Wincentego  a  Paulo.  Godz.  17.00  -  wystawienie  Najświętszego  Sakramentu  -  Koronka  do  Miłosierdzia  Bożego  -  prywatna  adoracja  -  nowenna  do  Matka  Bożej  i  Msza  Święta.

5.    Czwartek  -  wspomnienie  Świętego  Wacława  męczennika  -  dzień  imienin  Biskupa  Seniora  Wacława  Świerzawskiego  -  modlimy  się  w  Jego  intencji.

6.    Piątek  -   ŚWIĘTO  ŚWIĘTYCH  ARCHANIOŁÓW   MICHAŁA,  GABRIELA  I  RAFAŁA  -  ŚWIĘTY  MICHAŁ   ARCHANIOŁ  -  to  Patron  naszej  kaplicy  cmentarnej.  Uroczysta  Msza    Święta  w  kaplicy  cmentarnej  -  godz.  17.00.  Msza  Święta  Rano  godz.  07.00  w  kościele  parafialnym.

7.    Sobota  -  wspomnienie  Świętego  Hieronima  kapłana  i  doktora  Kościoła.  Spotkanie  popielgrzymkowe  pieszej  pielgrzymki  z  Stalowej  Woli  na  Jasną  Górę  -  Konkatedra  -  godz.  18.30.

8.    Niedziela  -  I  Niedziela  Miesiąca  -  zmiana  tajemnic  różańcowych.  -  nabożeństwo  różańcowe  godz.  16.00  i  Msza  Święta.    Odpust  Matki  Bożej  Różańcowe   w   Ulanowie

9.    „Bóg  zapłać”  za  sprzątanie  kościoła  i  za  ofiary  składane  na  potrzeby  kościoła..

10.                      Na  stoliku  za  ławkami   czasopisma.   Zachęcamy  do  czytania  czasopism  katolickich    i  do  pogłębiania  swojej   wiary.  Dzisiaj  w  „Gościu  Niedzielnym”  o  małżonkach.  Których  rozpadło  się  małżeństwo,  a  oni  pomimo  tego,  że  cały  świat  mówi  im,  że  mąż  czy  żona  nie  wrócą  i  powinni  sobie  znaleźć  kogoś  innego,  jednak  w  samotności  czekają.  Bo  -jak  mówią-  śubowali  wierność  w  dobrej  i  złej  woli”.