OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XXXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  -  ROK  A  -  19.11.2017

1.      W  ostatnim  tygodniu  dokładnie  16.listopada  nasza  parafia  skończyła  90  lat  istnienia  (można  odczytać  dekret  aktu  erekcyjnego)  Dziękujmy  Bogu  za  90  lat  istnienia  naszej  parafii.

2.     Dzisiaj  -  XXXIII  Niedziela  Zwykła  -  trzecia  niedziela  miesiąca.  Msza  Święta  w  kaplicy  cmentarnej  i  różaniec  wypominkowy  -  godz.  15.00.

3.     Poniedziałek  -  wspomnienie  Świętego  Rafała  Kalinowskiego

4.     Wtorek  -  wspomnienie  Ofiarowania  Najświętszej  Maryi  Panny  -  nowenna  do  Świętego  Antoniego.

5.     Środa  -  wspomnienie  Świętej  Cecylii  -  patronki  organistów  i  chórów   kościelnych.  Godz. 16.00  -  wystawienie  Najświętszego  Sakramentu  -  Koronka  do  Miłosierdzia  Bożego  -  prywatna  adoracja  -  Nowenna  do  Matki  Bożej  i  Msza  Święta.

6.     Piątek  -  wspomnienie  Świętych  Męczenników  Andrzeja  Dung – Lac, kapłana  i  Towarzyszy.

7.     Sobota  -  rozpoczęcie  Tygodnia  biblijnego  -  Zachęcamy  do  czytania  Pisma  Świętego  w  rodzinach.

8.     Niedziela  -  ostatnia  niedziela  Roku  Liturgicznego  -  UROCZYSTOŚĆ  CHRYSTUSA ,  KRÓLA  WSZECHŚWIATA  -  Święto  patronalne  Akcji  Katolickiej  i  Katolickiego  Stowarzyszenia  Młodzieży.  Odpust  w  Zdziarach.

9.     „Bóg  zapłać”  za  sprzątanie  kościoła  i  za  ofiary  składane  na  potrzeby  kościoła.

10.                       Na  stoliku  za  ławkami  czasopisma  Zachęcamy  do  czytania  i  pogłębiania  swojej  wiary.  Dzisiaj  w  „Gościu  Niedzielnym”:  kalendarz  ścienny  na  rok  2018  ze  Świętym  Józefem.  oraz:  aż  trudno  uwierzyć,  że  w  2016  roku  5400  Polaków  odebrało  sobie  życie.  To  więcej,  niż  zginęło  w  wypadkach  samochodowych.  Czy  samobójca  skazany  jest  na  wieczne  potępienie ?   Co  o  samobójcach  mówi  Kościół ?

11.                       Do  nabycia  kalendarze  na  rok  2018  -  na  stoliku  -  cena  10 zł

12.                       Spotkanie  z  ministrantami  i  kandydatami  na  ministrantów  -  sobota  godz. 09.00.